Меню сайту
Мини профиль
На службе : дней

Наше опитування
Как вам новый дизайн?
Всего ответов: 157
Пошук
Міні-чат

Порядок організації та здійснення прийому дітей до перших класів ЗНЗ у 2012 р.

          Додаток 4

                                                                                               до наказу міськуо 

                                                                                                           від  01.12.2011 р. №  426

 

Порядок

організації та  здійснення прийому дітей до перших класів загальноосвітніх навчальних  закладів міста у 2012 році

 

1.           Попередня мережа перших класів загальноосвітніх навчальних закладів формується закладами освіти та надається на погодження до управління освіти.

2.           Управління освіти визначає попередню кількість 1-х класів у кожному загальноосвітньому навчальному закладі до 1 квітня поточного року.

3.           До 1 класу загальноосвітніх навчальних закладів приймаються діти, яким до 1 вересня, як правило, виповнилося 6 років і які за результатами медичного обстеження не мають протипоказань для систематичного шкільного навчання. Обстеження фахівцями й оцінку функціональної готовності дитини до школи проводять у рік вступу у школу (або за рік до того).

4.           Зарахування учнів до перших класів загальноосвітнього навчального закладу здійснюється, як правило, до початку навчального року за наказом директора, що видається на підставі   заяви батьків або осіб, які їх замінюють,  свідоцтва про народження (копії), медичної довідки встановленого зразка.

5.           Не допускається збирання додаткових даних про дитину та її батьків або осіб, які їх замінюють, зокрема, довідок з місця роботи, проживання, про заробітну плату батьків, будь-яких даних, що свідчать про розвиток дитини та її готовність до систематичного навчання в школі тощо. 

6.           Мікрорайонними школами здійснюється першочерговий прийом до 1-х класів дітей, які проживають на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування, діти інших мікрорайонів можуть  бути зараховані до нього за умови наявності вільних місць у класі.

7.           Прийом учнів до всіх загальноосвітніх класів здійснюється на безконкурсній основі і, як правило, відповідно до території обслуговування. При прийомі дитини до 1 класу є неприпустимими проведення тестувань, співбесід, екзаменів тощо з перевірки засвоєння навчально-виховної програми дошкільного навчального закладу.

8.           Зарахування дітей до класів з поглибленим вивченням окремих предметів проводиться із урахуванням їх здібностей,  нахилів та інтересів.

9.           Зарахування до  ЕЗОШ № 6 здійснюється за наявності відповідних висновків у медичних формах.

10.       Зарахування до класів для учнів із затримкою психічного розвитку проводиться на підставі висновків ПМПК.

11.             Наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.

12.       Прийом дітей до 1-х класів загальноосвітніх навчальних закладів розпочинається  з 1 квітня 2012 року. Початок прийому заяв від батьків дітей інших мікрорайонів здійснюється не раніше 01.06.2012 року.

13.       Робота шкільних психолого-педагогічних комісій розпочинається з 1 квітня поточного року. Графік її роботи затверджується директором закладу та розміщується на інформаційному стенді.

14.  У загальноосвітніх навчальних закладах оформлюються стенди з наочною інформацією.

15. У кожному загальноосвітньому навчальному закладі проходять педагогічні орієнтації (збори, конференції) для батьків майбутніх першокласників.

 
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наші святкування
Свята України
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Хмара тегів
Англійська День Дурня Квітень Культурa Заяви Зразок АЕС ВУЗи Болонська Система Гуртки Місто Вакарчук ВНЗ Міністр Освіти 9 травня Війна Ветерани Заняття Інформація УЦОЯО Діти Останній дзвоник Випускники Побажання 1 вересня ВУЗ Міністр Енергетика Вчителі День Вчителя День незалежності уроки Фізкультура Газети Здоров'я Нормативи Каховське водосховище 6 грудня Армія Енергодар Наше місто Дерева Депутати Міськарада школа Запорізька Область Карантин Доброта День Святого Валентина 8 березня день весни день жінок жіночий день Іван Вакарчук Бюджет Поздоровлення Каша 2009 ДАІ Дорожній рух Вчені Білок Біологія життя Mars Masterfoods Milky Way Snickers ЗНО Освіта ЕНВК№1 Змагання Козацький гарт "Джерело" "Ельдорадо" "Мальви" Концерти Тестування Виховання Міністерство Освіти Студенти Велика Британія Динозавр Китай Історія 1 Травня Історія України Відповіді Велика Вітчизняна Війна День Перемоги Втома Дослідження Кисломолочні Продукти Географія Ліцензія Творчість Освiта наука Оcвiта свято
Друзі сайту
Школьные рефераты
Зароботок в интернете
ООШ №2
ЭУВК "ГАРМОНИЯ"
ЭМЛ
ЕЗОШ №4
ЭНВК №5

ЕЗОШ №6
ЕЗОШ №7
Сайт 6-Б класса
Сайт 9-Г класса
Сайт 9-А класса

ЦОППМ
Кузнецовская школа №1
Чутівська ЗОШ
ЕНМЦ

ДНЗ ЗНЗ №9
Методичний портал

Copyright ЕНВК№1 © 2021 тел. (06139) 3-26-13