Меню сайту
Мини профиль
На службе : дней

Наше опитування
Как вам новый дизайн?
Всего ответов: 157
Пошук
Міні-чат

ЗНО 2012

Правила проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

у Дніпропетровській та Запорізькій областях у 2012 році (далі – Правила)

1. ПРЕДМЕТ ТА УМОВИ ПРОХОДЖЕННЯ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ
1.1. Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (далі - Дніпропетровський РЦОЯО) проводить пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне тестування) у Дніпропетровській та Запорізькій областях з обраних учасниками пробного тестування предметів тестування за кошти фізичних та юридичних осіб (далі – Послуга) відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 31.12.2005 № 1312 «Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти» (із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2007 № 289), від 27.08.2010 N 796 Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності (із змінами), Положення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти (затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 29.05.2008 № 479, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11.06.2008 за № 522/15213, із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 20.10.2008 № 946, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 11.11.2008 за № 1097/15788), Положення про Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості, наказів Українського центру оцінювання якості освіти від 17.10.2011 № 92 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році», від 27.10.2011 № 94 «Про внесення змін до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 17.10.2011 № 92», Дніпропетровського РЦОЯО від 18.10.2011 № 47 «Про проведення пробного тестування у 2012 році в Дніпропетровській та Запорізькій областях» та даних Правил.

1.2.Послуга вважається такою, що надана Дніпропетровським РЦОЯО та отримана в повному обсязі особою, яка зареєстрована для участі в пробному тестуванні, у випадку проведення пробного тестування при визначених під час реєстрації умовах:

- реєстрація у відповідному розділі «Пробне тестування» веб-сайта Дніпропетровського РЦОЯО http://www.dneprtest.dp.ua у термін з 1 листопада 2011 року (з 10.00) до 30 листопада 2011 року (до 24.00);
- вибір бажаної адміністративно-територіальної одиниці розташування пункту пробного тестування з числа запропонованих Дніпропетровським РЦОЯО (пункти тестування будуть створюватися лише в тих із нижчезазначених адміністративно-територіальних одиниць, де зареєструється не менше ніж 60 осіб в кожен день тестування):

Адміністративно-територіальної одиниці

 Дніпропетровська область Запорізька область
 м. Вільногірськ  м. Бердянськ
 м. Дніпродзержинськ
м. Енергодарм. Дніпропетровськ
м. Запоріжжя
м. Жовті Води
м. Мелітополь
м. Кривий Ріг
Василівський район м. Василівка
м. Марганець
Вільнянський район, м. Вільнянськ
м. Нікополь
Кам’янсько-Дніпровський район, м. Кам’янка-Дніпровська
м. Новомосковськ
Оріхівський район, м. Оріхів
м. Орджонікідзе
Пологівський район, м. Пологи
м. Павлоград
Приазовський район, смт. Приазовське
м. Першотравенськ
Приморський район, смт. Приморське
м. Тернівка
Якимівський район, смт. Якимівка
Апостолівський р-н, м. Апостолове
Васильківський р-н, смт. Васильківка
Верхньодніпровський р-н, м. Верхньодніпровськ
 
 Криничанський р-н, смт. Кринички
 
 Магдалинівський р-н, смт. Магдалинівка
 
Межівський р-н, смт. Межова
 
 Новомосковський р-н, м. Перещепине
Петриківський р-н, смт. Петриківка
Петропавлівський р-н, смт. Петропавлівка
Покровський р-н, смт. Покровське
Солонянський р-н, смт. Солоне
Софіївський р-н, смт. Софіївка
Томаківський р-н, смт. Томаківка
Царичанський р-н, смт. Царичанка

- вибір предмета пробного тестування відповідно до наданого графіка:

Дата проведення
Предмет тестування
24 березня 2012 року

українська мова і література, фізика, біологія, іноземна мова

(англійська, німецька, французька або іспанська мова - одна за вибором), всесвітня історія

31 березня 2012 рокуматематика, історія України, хімія, географія, російська мова
* предмети тестування, зазначені в один день, розпочинаються одночасно;

- замовлення (на вимогу учасника) перекладу тестів з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії мовами національних меншин (російською, угорською, польською, кримськотатарською, румунською, молдовською); 
- ознайомлення з інформацією на персональній сторінці, що створюється Дніпропетровським РЦОЯО для осіб, які зареєструвалися для участі у пробному тестуванні, про час початку та адресу проведення пробного тестування (інформацію буде розміщено після здійснення комплектації пунктів пробного тестування, але не пізніше 1 березня 2012 року); 
- здійснення оплати на розрахунковий рахунок Дніпропетровського РЦОЯО. 

2. ВАРТІСТЬ ПРОБНОГО ТЕСТУВАННЯ ТА ПОРЯДОК РОЗРАХУНКІВ
2.1. За надання Послуги особа, яка зареєструвалася для участі у пробному тестуванні, сплачує на рахунок Дніпропетровського РЦОЯО суму 84,00 грн. (у тому числі ПДВ – 14 грн.) за кожен предмет тестування, обраний при реєстрації, відповідно до затвердженого кошторису, оприлюдненого на веб-сайті www.dneprtest.dp.ua (розділ «Пробне тестування»).
2.2. Оплата здійснюється протягом 10 днів після дня реєстрації за квитанцією(-ями), що формується(-ються) Дніпропетровським РЦОЯО та роздруковується(-ються) учасником пробного тестування під час реєстрації. У призначенні платежу(-ів) зазначається: *код призначення платежу*, прізвище, ім’я, по батькові зареєстрованої особи, за пробне тестування з _________ (предмет тестування), в т.ч. ПДВ. Код призначення платежу формується за допомогою програми реєстрації і є унікальним для кожного учасника пробного тестування для кожного обраного предмету. Останній день внесення платежів – 10 грудня 2011 року. 
2.3. Послуга вважається оплаченою після надходження коштів у повному обсязі за кожен предмет тестування на розрахунковий рахунок Дніпропетровського РЦОЯО, про що Дніпропетровський РЦОЯО інформує через персональну сторінку учасника пробного тестування. 
2.4. У випадку неучасті особи, яка зареєструвалася для проходження пробного тестування, сплачені кошти не повертаються. 
2.5. Оплата за пробне тестування на рахунок Дніпропетровського РЦОЯО (відповідно до вищезазначеного порядку розрахунків) є фактом згоди учасника пробного тестування на отримання Послуги. 

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ
3.1. Дніпропетровський РЦОЯО (організатори пробного тестування) має (мають) право:
3.1.1. Звернутися до зареєстрованої особи з метою уточнення даних, наданих під час реєстрації.
3.1.2. За наслідками реєстрації зменшити кількість адміністративно-територіальних одиниць, де будуть розташовані пункти пробного тестування, за умов реєстрації менше ніж 60 осіб у відповідній адміністративно-територіальній одиниці в кожен день тестування.
3.1.3. Видалити персональну сторінку особи, яка зареєструвалася для участі у пробному тестуванні, у випадках невиконання п.п. 2.1., 2.2. цього документа.
3.1.4. Не допустити особу, зареєстровану для участі у пробному тестуванні, до проходження процедури пробного тестування у випадку запізнення або за умов відсутності документів, зазначених у пункті 3.4.9. 
3.1.5. Видалити учасника пробного тестування з аудиторії (пункту) пробного тестування за 
порушення п.п. 3.4.12., 3.4.13., 3.4.14.

3.2. Дніпропетровський РЦОЯО зобов’язується:
3.2.1. Провести пробне тестування за умов, зазначених у п.1. та п.2. цього документа.
3.2.2. Створити для інформування осіб, зареєстрованих для участі в пробному тестуванні, персональну сторінку, доступ до якої буде здійснюватися за логіном та паролем, указаними під час реєстрації. На персональній сторінці створити діалогове вікно для зворотного зв’язку з учасниками пробного тестування.
3.2.3. Не пізніше 1 березня 2012 року проінформувати учасників пробного тестування через персональну сторінку про час та місце пробного тестування – адресу пункту пробного тестування з урахуванням адміністративно-територіальної одиниці, указаної під час реєстрації.
3.2.4. Створити в пункті пробного тестування умови для отримання тестових матеріалів (тестового зошита, бланка відповідей, бланка з правильними відповідями) протягом трьох робочих днів з моменту проведення тестування, якщо учасник пробного тестування був відсутній під час проведення процедури пробного тестування з відповідного предмету(-ів) тестування.

3.3. Учасник пробного тестування має право на:
3.3.1. Отримання повної інформації про місце та час проведення пробного тестування.
3.3.2. Виконання пробних тестів, що розроблені Українським центром оцінювання якості освіти. 
3.3.3. Ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за організацію та проведення пробного тестування.
3.3.4. Отримання консультацій щодо процедури зовнішнього незалежного оцінювання.
3.3.5. Отримання примірника тестового зошита і правильних відповідей до тестових завдань після завершення процедури в день пробного тестування з відповідного предмету або, у випадку, коли учасник пробного тестування не з’явився для проходження процедури пробного тестування з даного предмету, протягом трьох робочих днів з моменту тестування.
3.3.6. Звернення до Дніпропетровського РЦОЯО з метою повернення коштів у випадку неможливості створення пункту пробного тестування в адміністративно-територіальній одиниці, обраній учасником під час реєстрації 
(відповідно до п. 3.1.2.). 

3.4. Особи, які мають бажання взяти участь у пробному тестуванні, повинні:
3.4.1. Ознайомитися з ПОЛОЖЕННЯМ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти та даними Правилами.
3.4.2. Заповнити реєстраційну форму та створити заяву на сайті Дніпропетровського РЦОЯО (www.dneprtest.dp.ua) у розділі «Пробне тестування», надавши достовірну інформацію. 
3.4.3. Обрати адміністративно-територіальну одиницю, на території якої мають намір проходити пробне тестування (із числа запропонованих Дніпропетровським РЦОЯО).
3.4.4. Обрати предмет(-и) тестування та замовити (за потреби) переклад тестів з історії України, всесвітньої історії, математики, біології, географії, фізики, хімії мовами національних меншин (російською, угорською, польською, кримськотатарською, румунською, молдовською). 
3.4.5. Урахувати, що предмети тестування, зазначені у графіку пробного тестування в один день, розпочинаються одночасно. 
3.4.6. Роздрукувати з персональної сторінки:
  – інформаційну картку (на якій розміщено реєстраційні дані, логін та пароль), зберігати її до моменту проходження пробного тестування;
  – квитанцію(-ії) та перерахувати кошти (відповідно до п.п. 2.1., 2.2.) на розрахунковий рахунок Дніпропетровського РЦОЯО.

3.4.7. Після 1 березня 2012 року роздрукувати з персональної сторінки учасника пробного тестування запрошення-перепустку учасника пробного тестування, де буде вказано час початку та адресу проведення пробного тестування.
3.4.8. Прибути до пункту пробного тестування не пізніше ніж за 15 хвилин до початку тестування за адресою, указаною в запрошенні-перепустці. 
3.4.9. Мати при собі квитанцію про сплату вартості послуг із проведення пробного тестування, запрошення-перепустку та паспорт або свідоцтво про народження (для осіб, яким не виповнилося 16 років).
3.4.10. Ввічливо ставитися до осіб, які організовують, проводять чи беруть участь у пробному тестуванні.
3.4.11. Виконувати всі вимоги фахівців, які організовують проведення пробного тестування, що стосуються процедури тестування.
3.4.12. Протягом часу, відведеного для складання тесту:
  - не заважати іншим учасникам пробного тестування у роботі над тестом, а також особам, які проводять пробне тестування, у виконанні покладених на них обов’язків;
  - не спілкуватися з іншими учасниками пробного тестування, не передавати їм будь-які предмети та матеріали;
  - не мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурами тестування.

3.4.13. Не псувати майно навчального закладу та інших осіб, які перебувають у пункті пробного тестування.
3.4.14. Не проносити до пункту пробного тестування небезпечні предмети та речовини, що можуть створити загрозу життю та здоров’ю учасникам пробного тестування, перешкоджати процесу проведення пробного тестування.
3.4.15. У випадку зміни будь-яких реєстраційних даних, указаних під час реєстрації, повідомити Дніпропетровський РЦОЯО через персональну сторінку учасника пробного тестування чи в будь-який інший спосіб.

4. ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ 
З питань отримання Послуги учасник пробного тестування має право звернутися до Дніпропетровського РЦОЯО через персональну сторінку учасника пробного тестування або в інший спосіб у терміни, визначені цими 
Правилами – з 1 листопада 2011 року до 4 квітня 2012 року (включно). 
 
Директор Дніпропетровського РЦОЯО М. М. Горбенко-Хвастунова

Детальна інформація:
1) Тестування_2012
2) Умови вступу 2012Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наші святкування
Свята України
Календар
«  Травень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Хмара тегів
Англійська День Дурня Квітень Культурa Заяви Зразок АЕС ВУЗи Болонська Система Гуртки Місто Вакарчук ВНЗ Міністр Освіти 9 травня Війна Ветерани Заняття Інформація УЦОЯО Діти Останній дзвоник Випускники Побажання 1 вересня ВУЗ Міністр Енергетика Вчителі День Вчителя День незалежності уроки Фізкультура Газети Здоров'я Нормативи Каховське водосховище 6 грудня Армія Енергодар Наше місто Дерева Депутати Міськарада школа Запорізька Область Карантин Доброта День Святого Валентина 8 березня день весни день жінок жіночий день Іван Вакарчук Бюджет Поздоровлення Каша 2009 ДАІ Дорожній рух Вчені Білок Біологія життя Mars Masterfoods Milky Way Snickers ЗНО Освіта ЕНВК№1 Змагання Козацький гарт "Джерело" "Ельдорадо" "Мальви" Концерти Тестування Виховання Міністерство Освіти Студенти Велика Британія Динозавр Китай Історія 1 Травня Історія України Відповіді Велика Вітчизняна Війна День Перемоги Втома Дослідження Кисломолочні Продукти Географія Ліцензія Творчість Освiта наука Оcвiта свято
Друзі сайту
Школьные рефераты
Зароботок в интернете
ООШ №2
ЭУВК "ГАРМОНИЯ"
ЭМЛ
ЕЗОШ №4
ЭНВК №5

ЕЗОШ №6
ЕЗОШ №7
Сайт 6-Б класса
Сайт 9-Г класса
Сайт 9-А класса

ЦОППМ
Кузнецовская школа №1
Чутівська ЗОШ
ЕНМЦ

ДНЗ ЗНЗ №9
Методичний портал

Copyright ЕНВК№1 © 2021 тел. (06139) 3-26-13