Меню сайту
Мини профиль
На службе : дней

Наше опитування
Оцінка сайту
Всего ответов: 178
Пошук
Міні-чат
Головна » 2012 » Грудень » 26 » Матеріали он-лайн конференції ДпРЦОЯО
09:49
Матеріали он-лайн конференції ДпРЦОЯО

Матеріали он-лайн конференції ДпРЦОЯО

1.      Щодо затвердження нових нормативних документів та про зміни в нормативно-правовому забезпеченні ЗНО 2013.

30 листопада поточного року набрав чинності наказ МОН Молодьспорт України від 22.10.2012 № 1130, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08.11.2012 за № 1885/22197, яким затверджено Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2013 році, Технічний опис сертифіката ЗНО та інформаційної картки до сертифіката, інші документи, що визначають нормативно-правові засади проведення ЗНО 2013.

Наказом МОН Молодьспорт України від 21.11.2012 № 1297 затверджено Календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2013 році.

Зазначені вище документи, що регламентують проведення ЗНО, розміщені на сайті в розділі «Законодавство» та на сторінках відповідальних за ЗНО. Особливості ЗНО 2013 надано в таблиці «Особливості ЗНО у 2013 році  в порівнянні з 2012 роком» та в листівці (скорочений варіант для учнів для інформаційних куточків), що розміщено в розділі «ЗНО 2013» на сторінках відповідальних за ЗНО.

Про зміни в нормативно-правовому забезпеченні ЗНО 2013

1. Під час ЗНО 2013, на відміну від попередніх років, абітурієнту, який вибере мову національної меншини (з визначених МОН молодьспорт) буде надано ЛИШЕ тестові зошити цією мовою. Тестовий зошит українською мовою у такому разі надаватися не буде.

2. На інформаційних сторінках абітурієнтів, які вказали на необхідність здійснення перекладу інформаційного бюлетеня, буде розміщено бюлетень, укладений мовою, вибраною під час реєстрації.

3. У 2013 році особи, які у поточному році навчаються за кордоном, можуть взяти участь у ЗНО під час основної або додаткової сесії за їхнім вибором (за наявності документально підтвердженої поважної причини).

4. Абітурієнти, які за релігійними переконаннями не можуть взяти участь у тестуванні в суботу, можуть зареєструватися для складання відповідних тестів під час додаткової сесії.

5. Буде підвищено контроль на пунктах тестування щодо недопущення порушення процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

6. Зміни в змісті тестів та в критеріях оцінювання:

6.1. Зменшено кількість завдань в тестах з історії України та всесвітньої історії (з 60 до 55), відповідно й часу на їх виконання відводиться менше
(135 хвилин замість 150).

6.2. Не зважаючи на зменшення кількості завдань з фізики (з 36 до 34), час на виконання тесту залишається тим самим (180 хвилин). Зокрема, зменшено кількість завдань з вибором однієї правильної відповіді, натомість збільшено кількість завдань відкритої форми з короткою відповіддю. Таким чином, зменшено кількість завдань, де можливе вгадування відповідей, шляхом розвантаження цієї частини тесту від завдань, що потребують громіздких обчислень. Підвищено значущість частини тесту, в якій абітурієнти розв’язують задачі та самостійно вписують числову відповідь (максимальна кількість балів за виконання таких завдань становить 20 балів з 56).

6.3. З метою підвищення точності вимірювання за рахунок удосконалення критеріїв оцінювання власного висловлення в тестах з української мови та літератури й російської мови переглянуто систему оцінювання власного висловлення за критеріями 6а (орфографія та пунктуація), 6б (лексика, граматика та стилістика) – встановлено нові інтервали кількості помилок та балів (0-4 замість 0-6), що виставляються під час оцінювання мовного оформлення власного висловлення.

6.4. З метою підвищення точності вимірювання критерії оцінювання власного висловлення з іноземних мов зазнали змін як у своїй структурі, так і в системі оцінювання, а саме:

– скорочено кількість комунікативних ситуацій з 4 до 3;

– видалено критерій оцінювання «Логічність і послідовність викладу»;

– переглянуто систему оцінювання власного висловлення за критеріями «Лексика та граматика» (c, d). Встановлено нові інтервали кількості помилок та балів (0-2 замість 0-3), що виставляються під час оцінювання мовного оформлення власного висловлення.

7. На відміну від попереднього року оголошення результатів учасників ЗНО частково співпадає з початком прийому документів до ВНЗ – до 5 липня 2013 року буде оголошено результати учасників основної сесії зовнішнього оцінювання, до 16 липня – результати абітурієнтів, які брали участь у додатковій сесії, прийом документів до ВНЗ розпочинається з 1 липня.

2. Реєстрація для участі в ЗНО 2013

1. Реєстрація на ЗНО 2013 триватиме з 4 січня до 5 березня 2013 року. У межах часу, відведеного на реєстрацію, майбутні вступники матимуть змогу самостійно у будь-який зручний для них час сформувати заяву-реєстраційну картку за допомогою спеціальної програми, створеної фахівцями УЦОЯО, яку буде розміщено на веб-сайтах УЦОЯО та ДпРЦОЯО

2. Абітурієнт може обрати не більше 4 навчальних предметів для складання тестів.

3. Під час роботи з програмою створення заяви-реєстраційної картки абітурієнти зможуть зазначити необхідність перекладу тесту та інформаційного бюлетеня однією з мов національних меншин (російською, угорською, румунською, молдовською, польською, кримськотатарською).

4. Під час заповнення заяви-реєстраційної картки абітурієнт повинен засвідчити своє бажання бути зареєстрованою, факт ознайомлення з Порядком проведення ЗНО в 2013 році,правами та обов’язками абітурієнта, дати згоду на обробку персональних даних у процесі проведення ЗНО та використання їх під час вступу до ВНЗ.

5. У спеціально відведених місцях заяви-реєстраційної картки необхідно наклеїти 2 фотокартки розміром 3х4 см (кольорові, для документів)

6. До заяви-реєстраційної картки необхідно долучити:

- копію паспорта (особи, яким станом на 1 вересня 2012 року не виповнилося 16-ти років, та які не отримали паспорт, будуть мати змогу зареєструватися за свідоцтвом про народження);

- копію документа про повну загальну середню освіту або довідку з місця навчання;

- для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних – копію документа про зміну прізвища, імені, по батькові. 2

7. Необхідно звернути увагу абітурієнтів, що їх буде розподілено до пунктів тестування для проходження ЗНО за фактичною адресою проживання, вказаною ними під час реєстрації з урахуванням потреби складати тести мовами національних менших. Тому радимо абітурієнтам зазначати адресу проживання на момент проходження ЗНО, при цьому враховувати, що на цю адресу надходитиме уся кореспонденція, надіслана для участі у тестуванні.

8. Особи, які не матимуть змоги самостійно сформувати комплект реєстраційних документів, можуть звернутися по допомогу до одного із пунктів реєстрації, що будуть створені у кожній області.

Інформацію про розміщення та графік роботи пунктів реєстрації буде опубліковано на сайтах УЦОЯО та ДпРЦОЯО.

9. Сформувавши пакет необхідних для реєстрації документів, абітурієнти мають надіслати їх до регіональних центрів оцінювання якості освіти поштою (дата відправлення визначатиметься за поштовим штемпелем).

10. Відстежити стан оброблення реєстраційних заяв абітурієнти зможуть в он-лайн режимі на сайті відповідного регіонального центру за номером заяви-реєстраційної картки. У разі відсутності протягом 2-3 тижнів інформації про надходження реєстраційної заяви до регіонального центру оцінювання якості освіти варто звернутися до поштового відділення або за телефоном (056)7902499 або (056)7901864.

11. Вносити зміни до реєстраційних даних у 2013 році можна лише до 19 березня.

12. У разі неналежного оформлення реєстраційних документів для участі у ЗНО абітурієнтові повертаються надіслані ним документи із зазначенням причин відмови в реєстрації.

13. Якщо абітурієнт дотримався вимог щодо реєстрації на ЗНО 2013 і вона відбулася успішно, абітурієнт отримає поштою Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2013 року, реєстраційну картку абітурієнта й інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2013 рік».

14. Інформаційні сторінки для кожного абітурієнта будуть створені на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

15. Якщо через певні причини абітурієнт не зможе взяти участь у ЗНО, він повинен надіслати до ДпРЦОЯО раніше отриманий сертифікат і заяву про відмову в реєстрації протягом часу, відведеного на реєстрацію, та наступних 14-ти календарних днів.


/також можна переглянути доповнення до листівки

Переглядів: 1360 | Додав: Kellor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Наші святкування
Свята України
Календар
«  Грудень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Хмара тегів
Англійська День Дурня Квітень Культурa Заяви Зразок АЕС ВУЗи Болонська Система Гуртки Місто Вакарчук ВНЗ Міністр Освіти 9 травня Війна Ветерани Заняття Інформація УЦОЯО Діти Останній дзвоник Випускники Побажання 1 вересня ВУЗ Міністр Енергетика Вчителі День Вчителя День незалежності уроки Фізкультура Газети Здоров'я Нормативи Каховське водосховище 6 грудня Армія Енергодар Наше місто Дерева Депутати Міськарада школа Запорізька Область Карантин Доброта День Святого Валентина 8 березня день весни день жінок жіночий день Іван Вакарчук Бюджет Поздоровлення Каша 2009 ДАІ Дорожній рух Вчені Білок Біологія життя Mars Masterfoods Milky Way Snickers ЗНО Освіта ЕНВК№1 Змагання Козацький гарт "Джерело" "Ельдорадо" "Мальви" Концерти Тестування Виховання Міністерство Освіти Студенти Велика Британія Динозавр Китай Історія 1 Травня Історія України Відповіді Велика Вітчизняна Війна День Перемоги Втома Дослідження Кисломолочні Продукти Географія Ліцензія Творчість Освiта наука Оcвiта свято
Друзі сайту
Школьные рефераты
Зароботок в интернете
ООШ №2
ЭУВК "ГАРМОНИЯ"
ЭМЛ
ЕЗОШ №4
ЭНВК №5

ЕЗОШ №6
ЕЗОШ №7
Сайт 6-Б класса
Сайт 9-Г класса
Сайт 9-А класса

ЦОППМ
Кузнецовская школа №1
Чутівська ЗОШ
ЕНМЦ

ДНЗ ЗНЗ №9
Методичний портал

Copyright ЕНВК№1 © 2019 тел. (06139) 3-26-13